رئیس کمیته کشوری اپیدمیولوژیک کووید ۱۹ کشور، برنامه های مقابله با کرونای شهرستان عسلویه را مورد ارزیابی قرار داد

20 خرداد 1400

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، دکتر حمید سوری رئیس کمیته کشوری اپیدمیولوژیک کووید ۱۹ کشور و هیات همراه به منظور بررسی اثر بخشی طرح شهید سلیمانی و پیشگیری از شیوع بیماری کووید19 از طریق فرودگاه خلیج فارس وارد شهرستان عسلویه شد و مورد استقبال فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم الانبیاء و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه و نماینده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قرار گرفت و از برنامه های مقابله با کرونای شهرستان عسلویه بازدید و قدامات انجام شده بین بخشی، همکاری تنگاتنگ بسیج و مدافعین سلامت و همچنین اقدامات پیشگیرانه کلی سطح شهرستان را مورد ارزیابی قرار داد.
در این بازدید دکترمحمد اسماعیل مطلق مشاور معاون بهداشت ‌‌، دکتر عاطفه عابدینی دبیرکمیته علمی کشوری کووید۱۹ و دکتر سید محمود مسیحا هاشمی- مدیرکل آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی او را همراهی می کردند.
دکتر سوری با همراهی معاون فنی معاونت بهداشتی، مدیران گروه بیماری های واگیر و سلامت محیط و کار دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس، معاون و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، با بازدید میدانی از مناطق مختلف، شرایط شهرستان را مورد ارزیابی قرار دادند.
در این بازدید، تعدادی از کمپهای مسکونی، مجتمع بندری پارس و درمانگاه منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مورد ارزیابی قرار گرفتند.

رئیس کمیته کشوری اپیدمیولوژیک کووید ۱۹ کشور و همراهان نیز از نقاهتگاه شهرستان عسلویه و بیمارستان نبی اکرم(ص) بازدید نموده و از نزدیک روند پذیرش، درمان مبتلایان و نحوه ارجاع به نقاهتگاه را مورد بررسی قرار دادند.


کلمات کلیدی:
بازدید     شبکه.عسلویه     دکتر.حمید.سوری    

تاریخ بروز رسانی:   20 خرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >