رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه:
فعالیت پایگاه‌های اورژانس 115 جاده‌ای و شهری عسلویه و بیدخون به روال عادی بازگشت

30 ارديبهشت 1400

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، پس از انتشار خبری در فضای مجازی رسانه‌های محترم شهرستان عسلویه مبنی بر تعطیلی پایگاه های اورژانس شهری عسلویه و بیدخون، رئیس شبکه بهداشت و درمان در گفتگو با روابط عمومی این شبکه از فعال بودن این پایگاه ها خبر داد.
جاسم زارعی عنوان داشت: با پیگیری های صورت گرفته در شبکه بهداشت و درمان شهرستان و مساعدت ویژه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فعالیت کلیه پایگاه های اورژانس شهرستان عسلویه به روال عادی بازگشته است.
وی اضافه کرد: خوشبختانه در مدت زمان کوتاهی موفق به رفع موانع موجود و راه اندازی مجدد پایگاه‌های اورژانس115 در بیدخون و عسلویه شدیم.
زارعی تصریح کرد: آنچه موجب ایجاد وقفه در ارائه خدمت رسانی شد نقص فنی آمبولانس  و مشکل نیروی انسانی در این دو پایگاه‌ها بوده است، اما با این وجود چرخه خدمت رسانی در این مناطق قطع نشده و پشتیبانی لازم توسط دیگر پایگاه‌ها صورت گرفته است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه  ادامه داد: در حال حاضر تمام پایگاه های اورژانس 115 فعال و آماده خدمت رسانی به شهروندان و مصدومان هستند.
جاسم زارعی اضافه کرد: در این مدت پایگاه  اورژانس نخل تقی که در شعاع  کمتر از ۳ کیلومتری پایگاه عسلویه قراردارد به حالت آماده باش در آمده و آماده خدمت رسانی در محدوده مد نظر بود.  
وی اظهار داشت: در حال حاضر هر ۴ پایگاه اورژانس 115جاده ای و شهری سطح شهرستان آماده خدمت رسانی به مردم شریف منطقه می باشند.
زارعی اعلام نمود: تمام تلاش مجموعه بهداشت و درمان استان بوشهر و شهرستان عسلویه بر این اصل استوار است که هیچ گونه خدشه ای در چرخه خدمت رسانی حوزه سلامت به مردم ایجاد نشود، اما در برخی موارد ایجاد وقفه ناشی از نقص فنی و کمبود نیروی انسانی اجتناب ناپذیر است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه ضمن قدردانی از نگرانی افکار عمومی و اصحاب رسانه در این زمینه اظهار داشت: انتظار می‌رود، اصحاب رسانه آخرین اخبار و اطلاعات حوزه سلامت شهرستان را از درگاه‌های رسمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دریافت و منتشر نمایند.
روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان عسلویه


کلمات کلیدی:
اورژانس.115     شهرستان.عسلویه     بیدخون     جاسم.زارعی    

تاریخ بروز رسانی:   30 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >