فرماندار عسلویه :
عادی انگاری سبب شیوع گسترده ویروس کرونا شده وبایستی تدابیر سخت‌گیرانه تری جهت کنترل آن در شهرستان اعمال شود.

21 فروردين 1400

فرماندار عسلویه در جلسه ستاد مدیریت کرونا این شهرستان ضمن تبریک روز جهانی بهداشت و تشکر از تلاشهای مستمر ۱۴ ماهه  کادر بهداشت و درمان و دیگر اعضای ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان، عنوان کرد: از ابتدای ورود کرونا به كشورهر کجا مردم از رعایت شیوه نامه ها خسته و دچار عادی انگاری شدند، آسیب دیدیم و امار مبتلایان افزایش یافت،  در ابتدای امسال هم به علت سرايت ويروس جهش یافته در کشور که شیوع آن بسیار بالاست، آمار مبتلایان به شکل انفجاری  افزایش یافت.
عبدالنبی یوسفی اضافه کرد: سال گذشته با همکاری همه جانبه مسئولین و مردم از بحرانی شدن وضعیت جلوگیری شد اما امسال سیر صعودی فعلی مبتلايان وضعیت شهرستان رابه سرعت از زرد به نارنجی و سپس به قرمز مبدل ساخت.
یوسفی اضافه کرد: همه باید از تجمعات و دورهمی ها جلوگیری نمایند، راه برخورد قانونی با متخلفین دیده شده و با افرادی که شیوه نامه های بهداشتی و محدودیتهای وضع شده را رعایت نکنند، قطعا برخورد متناسب خواهد شد.
رئیس ستاد مدیریت کرونای شهرستان عسلویه اذعان داشت: تمام دستگاههای اجرایی در کنار ستاد مدیریت کرونا و شبکه بهداشت و درمان آموزش و فرهنگ سازی کنند تا به قطع زنجیره انتقال کمک کنیم. قانون منع تردد از ساعت ۲۲ الی ۳ بامداد در شهرستان برقرار و  برگزاری هرنوع تجمع در شهرستان ممنوع است.


کلمات کلیدی:
فرماندار.عسلویه     عادی.انگاری     رئیس.ستاد.مدیریت.کرونا     عبدالنبی.یوسفی    

تاریخ بروز رسانی:   21 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >