بازدید شبانه رییس شبکه بهاشت و درمان شهرستان عسلویه از پایگاههای بهداشتی در ورودی های شهرستان

26 اسفند 1398

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه به همراه معاون بهداشتی و مسئول حراست خود شبانه به بازدید از پایگاههای بهداشتی در شهرهای نخل تقی و عسلویه پرداختند وضمن تشکر از حضورشان در کنترل مبادی ورودی و مشارکت در پیشگیری از کرونا ویروس ، با عوامل اجرایی دیدار و در زمینه مشکلات موجود بحث و تبادل نظر نمود.

جاسم زارعی کمبود اقلام بهداشتی را مربوط به تمام کشور اعلام از عوامل اجرایی پایگاه های بهداشتی خواست با سعه صدر و حفظ آرامش مبادی را کنترل و فاصله 1تا 2 متری با افراد مشکوک حفظ نمایند.

زارعی کارشناسان بهداشت را سربازان همیشه در صحنه خواند و افزود: کارشناسان شبکه بهداشت و درمان در همه ساعات شبانه روز آماده کمک رسانی و آموزش به فعالان در مبادی ورودی هستند و حضور افراد اموزش دیده و مجرب را از الزامات پایگاه ها دانست.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه ادامه داد: با پیگیری های انجام شده مسیر ارتباطی با اورژانس ۱۱۵ نیز کوتاه شده است و درصورت مشاهده مورد مشکوک در سریع ترین زمان ممکن آمبولانس به محل اعزام خواهد شد.

کارشناس بیماری های واگیر بصورت 24ساعته آماه آموزش به مراقبین  در پایگاههای بهداشتی هستند.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: کارشناس مسئول بیماری های واگیر این شبکه بصورت آنکال و حضوری آموزشهای لازم را ارائه می کند تا افراد حاضر در پایگاههای بهداشتی شیوه صحیح برخورد با مورد مشکوک را فرا بگیرند.

محمد امین شایسته نیا ادامه داد: باتوجه به حجم کار و حضور داوطلبانه مردم شهرستان امیدواریم افراد حاضر در پایگاه بهداشتی آموزشهای فرا گرفته را به سایر افراد در شیفت های مختلف منتقل کنند تا همه با شیوه اجرای صحیح کار در پایگاه آشنا و اجرا نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه این بازدید بصورت شبانه و از پایگاههای ورودی شهرهای عسلویه و نخل تقی انجام گرفت.


کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.و.درمان.شهرستان.عسلویه     بازدید.شبانه     مبادی.ورودی    

تاریخ بروز رسانی:   26 اسفند 1398

تعداد بازدید:   ۵۸

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >