دیدار رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه با قضات شهرستان عسلویه

5 تير 1398

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه به منظور گرامیداشت هفته قوه قضاییه به  اتفاق معاونین با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان دیدار کردند.
🔹 جاسم زارعی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش در واقعه ۷ تیر و تبریک هفته قوه قضاییه از رئیس دادگستری، دادستان، قضات و همکاران شان در حوزه قضایی به علت تلاش جهادی منتج به برقراری فضای امن در منطقه و تامین سلامت روانی شهروندان قدردانی کرد.
مهندس زارعی افزود امنیت، دادگری و عدالت گستری از مولفه هایی هستند که با تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیری  پرسنل قضایی، امنیتی، نظامی و انتظامی و فرهنگ غنی افراد جامعه میسر شده و زمینه رشد و تعالی جامعه را در زمینه های دیگر فراهم می نماید.
زارعی در بخش دیگری از سخنانش به تعامل خوب بین بخشی رئیس دادگستری، دادستان و مجموعه دادگستری با شبکه بهداشت پرداخته، اظهار داشت که در راستای برقراری سلامت و امنیت غذایی مردم از ابتدای استقرار شبکه بهداشت در شهرستان گامهای بلندی برداشته شده که این اقتدار و قانونمندی محقق نمی شد مگر با حمایت همه جانبه مراجع قضائی از حوزه سلامت شهرستان.
🔹شکرالهی رییس دادگستری عسلویه هم در این دیدار از حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان و همکاران ایشان و حضور در دادگستری تشکر کرد و همدلی و  همکاری  متقابل شبکه بهداشت و درمان و دادگستری را در تامین دو مقوله اصلی سلامت و امنیت را  مهم و حیاتی  ارزیابی کرد.
وی ابراز امیدواری کرد که همکاری دوجانبه  دست سوداگران و متخلفین عرصه سلامت را از رسیدن به مقاصد تهدید کننده سلامت مردم، کوتاه  کند.
➖روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه


کلمات کلیدی:
دیدار     رئیس.شبکه.بهداشت     شهرستان.عسلویه     قضات     مهندس.زارعی     شکرالهی    

تاریخ بروز رسانی:   5 تير 1398

تعداد بازدید:   ۱۳۵

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >